ÕMi TEGEMISTEST! Aktiivi 16. koosseis alustas hooaega
27.10.2020

Esmaspäeva, 19. oktoobri pealelõunal seadsid 18 uue hooaja aktiivikat end teele palavalt armastatud Aktiivi laagrisse, mis sedapuhku toimus Humala Riigikaitse Rügemendis. Kohapeal tervitas meid kaunis Eestimaa loodus, hubane atmosfäär ning staabi Maria, Reivo, Ott koos komandör Kristiina ja rühmajuht Getteriga. Erikülalisena oli kohal ka Staabi värskeim täiendus, Maria kutsu Luna, kes valmistas nii heameelt kui ka peavalu.

Aktiivilaagri eesmärgiks oli teha selle hooaja aktiivikad omavahel tuttavaks, tekitada mõnusad malevavõbinad ja saavutada omavaheline ühtsus ning meeldiv koostöövaim. Lõpus seati ka eesmärgid, mis puudutavad erinevaid Õpilasmaleva tegevusi ja üritusi kuni rühmade alguseni järgmise aasta suvel. Paika said pandud igasugused huvitavad ja veelgi huvitavamad plaanid, mille teostamiseks nüüd Aktiiv sajaga tööle hakkab. Lähimaks suursündmuseks on maleva talvepäevad ning ega ka ÕMi raju 18.sünnipäev enam kaugel pole! Hoidkem püksid ja põlvikud lähemal kui 2 meetrit.

Laager ise oli väga lõbus ning kuigi siseruum oli jahedapoolne, kütsime malevlastena selle korralikult soojaks. Eriti jääb meelde teise päeva esimene pool, kui sai peetud meeskonnamänge, mille eest tuhat tänu Getterile, sama palju tänusid ka Reivole filosoofilise mõtterännaku eest ning muidugi ka Mariale, Kristiinale ja Otile, kelle kohalolek oli hindamatu. Laagri traditsiooniliseks kulminatsiooniks oli ka seekord õhtune orienteerumine, mis leidis aset metsas, kus pidime kaardi abil leidma erinevaid punkte ja lahendama erinevaid ülesandeid. Orienteerumise eesmärgiks oli leida üles aare, mis eduka pooletunnise kaevetöö tulemusel liiva seest ka üles leiti. Läks küll rohkem aega aarde leidmiseks, kui planeeritud, kuid vähemalt saime tunda tõejaõiguslikku maalähedust.

Aardeks olid embleemid, sh ka aktiiviembleemid, mis pidulikul minitseremoonial ka uutele tublidele aktiivikatele rindu said. Ja siis oligi käes kolmanda päeva hommik ning aeg oli jätta hüvasti toreda rügemendihoonega ja võtta ette kodutee pealinna. Oli kihvt laager!

 

Autor: aktiivikas Karel M. Sibold

26.04.2021 |
TEADE! 4. mail algab kandideerimine malevarühmadesse.
08.04.2021 |
TEADE MALEVAKORRALDAJALE! Vormijakkide ühistellimus 2021
22.03.2021 |
MÕTISKLUS! Ritta seatud jalanõud
16.03.2021 |
MÕTISKLUS! Malev ja muusika ft. Angus!
08.03.2021 |
ÜLESKUTSE ETTEVÕTJATELE! Tule malevlastele tööandjaks!
05.03.2021 |
TEADE! Tähtsad kuupäevad 2021
04.03.2021 |
TEADE! EÕM2021 LOGO
04.03.2021 |
MÕTISKLUS! Universum Õpilasmalev
02.03.2021 |
PODCAST! Külas komandörid Jaak Juske ja Kaspar Rumm - ep. 6
Vaata ka vanemaid uudiseid >