Registreerimise meelespea


Registreerumine SA-e Õpilasmalev korraldatavatesse malevarühmadesse toimub läbi veebikeskkonnas paikneva registreerimissüsteemi/andmebaasi. Malevarühma kandideerija täidab nimetatud keskkonnas ette antud registreerimisankeedi. 

Ankeedi täitmine eeldab ka konfidentsiaalsete isikuandmete avaldamist, mistõttu SA Õpilasmalev lähtub nendega ümber käimisel järgmistest põhimõtetest (
VAATA SA ÕM andmetöötlusreeglid). 

Malevarühma kandideerija peab registreerides samuti nõustuma eelmainitud andmetöötlusreeglitega.

* Registreerimise päeval ilmub meie kodulehele link koos ankeediga.

* Registreerimisankeedis tuleb täita kõik väljad. Vastused peavad olema informatiivsed.

* Põhjalikult täidetud ankeet on rühma pääsemise eelduseks. Poolikud ja mitteinformatiivsed ankeedid võidakse kustutada. 

* SA Õpilasmalev võib vajaduse korral küsida kandideerijalt ka lisaküsimusi (CV, motivatsioonikiri, töövestlus jne).

* Vajalikud andmed ankeedi täitmiseks: nimi, isikukood, aadress, telefon, e-mail, lapsevanema telefon ja e-mail, kool, pangakonto nr, kuhu malevlase palk kantakse, pangakonto omanik, särgi suurus, huvialad, eelnev töö- ja malevakogemus ning põhjendus, miks malevas osaleda soovitakse. 

* Registreerides saad valida 2 meelepärast rühma - eelistatud vahetus ning alternatiivne vahetus.

* Juhul, kui pääsed rühma, võtame sinuga kolme nädala jooksul peale registreerimist ühendust. 

Palume arvestada, et rühmad registreeritakse mõne noore võrra üle. Seega juhul, kui Sul õnnestub valida soovitud rühm, ei tähenda see, et koht on rühmas garanteeritud. Üleregistreeritakse rühmad selleks, et tekiks ootejärjekord vabanevatele kohtadele.

NB! Noored, kes ei saa kolme nädala jooksul alates registreerimisest e-maili teel kinnituskirja, ei pääsenud soovitud rühma. Juhul, kui hiljem siiski vabaneb rühmades kohti, võetakse Sinuga telefoni teel ühendust.


Glasspoint | Tuulilasin vaihto ja tuulilasin korjaus