INFO Malevlasele


Registreerimine 2020 malevarühmadesse algab järgmise aasta mai alguses.

Ootame registreerima kõiki Tallinna noori vanuses 13.-19. aastat.

Tallinna sisesed rühmad: osaleda saavad 13.-19. aastased noored.
Tallinna välised rühmad: osaleda saavad 15.-19. aastased noored, kes on lõpetamas 9ndat klassi või käivad juba gümnaasiumis. 


7 punkti, millele enne malevasse registreerimist mõelda:


1) Rühma toimumisaeg - mõtle läbi, kas sul on malevarühma toimumise aeg täies ulatuses vaba. Enne rühma minemist sõlmitakse sinuga tähtajaline tööleping. Oma allkirjaga garanteerid tööandjale, et oled kogu lepingus märgitud aja malevas olemas. Juhul kui sa leiad, et rühma ajavahemikku jääb ka kooli lõpetamine, reis, kontsert või mõni muu sündmus, kuhu minna plaanid, siis vali registreerimiseks mõni muu rühm!

2) Töö - malev koosneb kahest osast - töö ja vaba aeg, üks ei saa olla teiseta. Kas oled valmis viiel päeval nädalas 4 - 6 tundi tööd tegema? Kui sa tunned, et see käib sulle üle jõu, soovitame valida mõne teise laagritüübi.
Töid on erinevaid ja rühma registreerimisel tee enda jaoks selgeks, milline töö on sulle jõukohane. Mõni töö nõuab suuremat füüsilist jõudu, teine töö aga püsivust ja näpukiirust.
Tööandja eeldab igalt noorelt kindla töölõigu tegemist, ning kui töö tegemine pole sinu jaoks, ei ole mõistlik sind ka malevakohal hoida. Kokkuvõtteks kehtib reegel - enne töö, siis lõbu.

3) Töötasu – tööd ja malevarühma valides veendu, et pakutava töö eest makstakse sulle sobivat töötasu. Mõnel juhul tasutakse tunnipõhiselt, teisel juhul arvestatakse korjatud kilosid või tükitööd. 

4) Vabaaja tegevused – peale tööpäeva toimuvad kõikides rühmades igapäevaselt mitmekülgsed ühistegevused, mida korraldavad rühmajuhid.

5) Osalustasu 
Linnasisese rühma osalustasu:
2-nädalane rühm - 20 EUR
3-nädalane rühm - 30 EUR
Linnavälise rühma osalustasu on 50 EUR
Osalustasu maksab noor, kes on saanud e-mailile kinnituse rühma pääsemise kohta.
Kohast loobumisel osalustasu EI TAGASTATA! 

6) Kodukord ja lapsevanema infokiri – Malevlane koos lapsevanemaga PEAB olema tutvunud SA Õpilasmalev kodukorra ning infokirjaga.

7) Korduma kippuvad küsimused – Kui sul tekkis antud punktide kohta täpsustavaid küsimusi, siis kindlasti tutvu meie Korduma Kippuvate Küsimustega.


Kui sa leiad, et kõik eelnev sulle sobib - tere tulemast õpilasmalevasse!


Glasspoint | Tuulilasin vaihto ja tuulilasin korjaus